Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Українські правоохоронці повідомили про підозру Аксьонову та Константинову

Українські правоохоронці повідомили про підозру Аксьонову та Константинову

Справа стосується націоналізації державного майна

Українські правоохоронці повідомили про підозру Аксьонову та Константинову
Сергій Аксьонов
Фото: antikor.com.ua

Українські правоохоронці повідомили про підозру в порушенні законів і звичаїв війни керівникам окупаційної адміністрації РФ в Криму, зокрема «голові Ради міністрів Республіки Крим» і «голові Державної Ради Республіки Крим». Про це повідомляє пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.

Зазначено, що представників окупаційної адміністрації підозрюють у вчиненні широкомасштабного та систематичного привласнення публічного майна, що розташоване на території окупованого півострова, за ч. 1. ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).

«Досудове розслідування встановило, що після окупації Російською Федерацією півострова Крим і так званого обрання підозрюваних на вищезгадані «керівні» посади в окупаційній адміністрації РФ у Криму, всупереч положенням Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 1949 року, які забороняють державі-окупанту привласнювати публічну власність на окупованій території, ухвалили низку незаконних рішень щодо націоналізації державного майна, яке перебуває в державній власності підприємств, установ і організацій, що відносяться до сфери управління міністерств і відомств України на території АР Крим та м. Севастополя», – зазначає прокуратура.

Там наголошують, що незаконно забране державне майно підозрювані передавали у власність окупаційного режиму.

«Підозрювані забезпечили виконання вказаних рішень шляхом передачі зазначеного майна у федеральну або «республіканську» власність. До такого майна відноситься Державний концерн «Масандра», «Міжнародний дитячий центр Артек» та державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз», – уточнюють у прес-службі.

Як повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерела в правоохоронних органах, про підозру повідомлено Володимиру Константинову та Сергію Аксьонову.

Нагадаємо, раніше окупаційна влада Криму продала компанії «Південний проєкт», що є «дочкою» банку «Росія», 100% акцій найбільшого в регіоні винзаводу «Массандра»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті