Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Twitter запускає нововведення – спільноти і платну підписку за контент

Twitter запускає нововведення – спільноти і платну підписку за контент

Тепер користувачі зможуть зі своїх підписників стягувати гроші

Twitter запускає нововведення – спільноти і платну підписку за контент
фото DR

Twitter анонсував важливі нововведення: можливість для користувачів стягувати плату зі своїх підписників за доступ до додаткового контенту, а також можливість створювати групи і приєднуватися до них на основі певних інтересів, пише HighTech.

Функція оплати, звана Super Follows, дозволить користувачам Twitter стягувати плату з підписників і надавати їм доступ до додаткового контенту. Це можуть бути бонусні твіти, доступ до спільноти, підписка на інформаційний бюлетень або значок підтримки.

На макеті Twitter показав приклад, в якому користувач стягує $4,99 в місяць, щоб отримати ряд пільг. Компанія розглядає це як спосіб дозволити творцям і видавцям отримувати гроші безпосередньо від своїх фоловерів.

Twitter також анонсував нову функцію під назвою «Спільноти», яка схожа на групи у Facebook. Люди можуть створювати групи за певними інтересами, наприклад, коти або рослини, і приєднуватися до них, що дозволяє користувачам бачити більше твітів, присвячених цим темам.

Групи колись стали величезним успіхом для Facebook (а також величезною проблемою модерації), і вони можуть бути особливо корисним інструментом в Twitter, оскільки відкритий характер служби може утруднити початок роботи з платформою нових користувачів.

Поки що немає інформації, коли буде запущена будь-яка з цих функцій. Twitter представив їх як стратегію платформи під час презентації для аналітиків та інвесторів.

Нагадаємо, Twitter задумався про те, щоб платити зарплату співробітникам біткойнами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті