Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Xiaomi розширює виробництво в Індії

Xiaomi розширює виробництво в Індії

Наразі компанія є найбільшим роздрібним продавцем смартфонів у Індії

Xiaomi розширює виробництво в Індії
фото www.flickr.com/photos/keso/48608203186

Китайська Xiaomi підписала контракти з кількома субпідрядниками на виробництво своїх смартфонів в Індії, розширюючи свою діяльність в країні, в якій бренд вже є одним з найпопулярніших. Як повідомляє Reuters, новими постачальниками компанії в Індії стануть китайські BYD і DBG.

Xiaomi виробляє смартфони в Індії понад 5 років і швидко росте на особливо конкурентному ринку, де ціни на дзвінки та передачу даних є одними з найнижчих у світі.

«Зараз 99% наших смартфонів і 100% наших смарт-телевізорів виробляються в Індії, і більшість компонентів смартфонів будуть виготовлятися на місці або поставлятися з Індії», – заявили в компанії.

Згідно з даними дослідницької компанії Counterpoint, компанія є найбільшим роздрібним продавцем смартфонів у Індії на 2020 рік з часткою ринку у 26%.

Xiaomi повідомляє, що DBG побудувала завод з виробництва смартфонів в північному індійському штаті Хар'яна, а BYD відкриває завод в Таміл Наду на півдні Індії.

Водночас Xiaomi виробляє смартфони на індійських заводах, що належать субпідрядникам, таким як Foxconn Technology і Flex.

Reuters зазначає, що про нові плани щодо розширення було оголошено в той час, коли китайські компанії відчувають тиск у зв’язку з наростаючою напруженістю між Нью-Делі і Пекіном, яка почалася із зіткнень на кордоні минулого року.

Нагадаємо: раніше цього місяця американський виробник електрокарів Tesla наблизився до угоди щодо будівництва свого першого заводу в Індії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті