«Центренерго» оштрафували на 170 000 грн

«Центренерго» оштрафували на 170 000 грн

Це майже вп’ятеро менше за передбачену спершу суму

«Центренерго» оштрафували на 170 000 грн
фото: delo.ua

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) знизила штраф «Центренерго» за порушення ліцензійних умов щодо запасів палива до 170 000 гривень, у 4,7 раза менше за передбачену спершу суму, через наявність незалежних від компанії обставини. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на рішення Комісії, ухвалене на засіданні 26 лютого.

«За недотримання «Центренерго» вимог нормативно-правових актів, які регулюють функціонування ринку електроенергії, і порушення ліцензійних умов з виробництва е/е накласти штраф у розмірі 170 000 грн», – повідомили на засіданні комісії.

За словами представників регулятора, штраф для «Центренерго» зменшили через низку обставин, які не залежали від волі компанії. Серед них – припинення поставок вугілля державними вугільними компаніями у грудні 2020 року.

Також зазначається, що ПАТ «Центренерго» в критичний зимовий період не виводило енергоблоки в аварійні ремонти і підтримувало енергосистему з використанням дорогого газу в рахунок власних збитків.

«Однак надалі ми застерігаємо компанію в частині більш детального прогнозування, укладення довгострокових контрактів на паливо і прогнозуванні своєї роботи, попри зовнішні обставини», – зауважили у Комісії.

Нагадаємо: Вітренко підтримує об'єднання «Центренерго» з шахтами і його приватизацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло