НКРЕКП оштрафував «Лубнигаз» на 102 000 грн

НКРЕКП оштрафував «Лубнигаз» на 102 000 грн

Через неправомірне припинення розподілу газу

НКРЕКП оштрафував «Лубнигаз» на 102 000 грн
фото: pexels.com

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про накладення 102 000 грн штрафу на АТ «Лубнигаз» за неправомірне визначення річної замовленої потужності та припинення розподілу природного газу споживачам. Про це повідомляється на сторінці НКРЕКП у фейсбуці.

Регулятор зазначає, що підставою для перевірки АТ «Лубнигаз» були чисельні звернення громадян м. Лубни у зв'язку із припиненням розподілу природного газу АТ «Лубнигаз» та здійснення неправомірного визначення річної замовленої потужності.

«За результатами перевірки НКРЕКП на АТ «Лубнигаз» було накладено штраф у розмірі 102 000 гривень за недотримання вимог законодавства, що регулює функціонування ринку природного газу та порушення ліцензійних умов», – йдеться у повідомленні.

Також цим рішенням «Лубнигаз» зобов'язали до 25 березня 2021 року забезпечити надання до НКРЕКП письмових пояснень та підтвердних документів щодо відповідності системи газопостачання житлового будинку проєктній та виконавчо-технічній документації.

Нагадаємо: правоохоронці відкрили справу щодо компанії «Лубнигаз».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло