Toyota розробила новий акумулятор для водневих автомобілів

Toyota розробила новий акумулятор для водневих автомобілів

Нова акумуляторна система на паливних елементах може використовуватись у автомобілях, вантажівках, автобусах, поїздах і кораблях

Toyota розробила новий акумулятор для водневих автомобілів
фото www.flickr.com/photos/124403575@N03/24491790975

Найбільша японська автомобілебудівна корпорація Toyota Motor заявила, що розробила нову модульну акумуляторну систему паливних елементів, яка зможе значно прискорити перехід до електродвигунів та скорочення викидів вуглецю.

Як повідомляє Reuters, автовиробник, що запустив в грудні оновлений водневий автомобіль Mirai, не зміг залучити водіїв до авто на паливних елементах (FCV), зокрема, з огляду відсутність необхідної для таких авто інфраструктури та можливого вибуху водню.

Нова акумуляторна система на паливних елементах (FC) буде доступна в компактному корпусі для використання в якості стаціонарного генератора енергії або у вантажівках, автобусах, поїздах і кораблях, повідомила компанія.

В Toyota пообіцяли випустити нову розробку на ринок уже навесні 2021 року.

«Toyota робить різні ініціативи зі створення водневого суспільства», – йдеться в заяві японської компанії.

Автовиробник заявив, що для легкових автомобілів планується створити моделі з горизонтальною і вертикальною упаковкою, вагою близько 240-250 кг, кожна з номінальною потужністю 60 або 80 кВт. Ці модульні моделі можна комбінувати для гнучкої адаптації до вихідного рівня і кількості доступного місця для установки.

Нагадаємо: раніше цього місяця Toyota почала будівництво прототипу «розумного міста» біля підніжжя гори Фудзі в центральній Японії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло