Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Зеленський підписав указ про виконання рішень РНБО щодо «труби Медведчука»

Зеленський підписав указ про виконання рішень РНБО щодо «труби Медведчука»

Особи відповідальні за невиконання рішення будуть притягнені до відповідальності

Зеленський підписав указ про виконання рішень РНБО щодо «труби Медведчука»
фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 19 лютого про стан виконання рішень РНБО. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на сайт президента.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки й оборони України від 19 лютого 2021 року «Про стан виконання рішень Ради національної безпеки й оборони України», – йдеться в документі.

У вказаному рішенні РНБО Кабінету Міністрів доручено, зокрема, забезпечувати виконання органами виконавчої влади рішень Радбезу, введених у дію указами Президента; вжити заходів щодо притягнення в установленому порядку до відповідальності осіб, винних у невиконанні таких рішень та запровадити процедуру схвалення Кабінетом Міністрів планів організації виконання завдань, визначених Кабміну у рішеннях РНБО.

Окрім того, Радбез доручив Прем’єр-міністрові взяти під особистий контроль діяльність керівників органів виконавчої влади щодо забезпечення виконання завдань, покладених на відповідні органи рішеннями РНБО.

Також у документі зазначається, що члени Радбезу, здійснюючи координацію та контроль у межах своїх посадових повноважень, повинні забезпечувати виконання відповідними державними органами рішень Ради національної безпеки й оборони.

Нагадаємо: РНБО схвалила рішення застосувати санкції до 19 юридичних та восьми фізичних осіб. Серед цих осіб, зокрема, нардеп від «ОПЗЖ» Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті