Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
В Boeing знали про проблеми з двигунами в 777-х лайнерах ще за кілька місяців до загоряння

В Boeing знали про проблеми з двигунами в 777-х лайнерах ще за кілька місяців до загоряння

FAA оштрафував Boeing на $6,6 млн в зв'язку з інцидентом

В Boeing знали про проблеми з двигунами в 777-х лайнерах ще за кілька місяців до загоряння
фото DR

Американський концерн Boeing планував усунути проблему з обшивкою двигуна в лайнерах 777 за кілька місяців до недавніх інцидентів, в тому числі аварії з загорянням двигуна в околицях Денвера, випливає з внутрішнього документа Федерального управління цивільної авіації (FAA). Про це пише The Wall Street Journal, на яку посилається Інтерфакс.

Джерела видання стверджують, що компанія і регулятор обговорювали можливість покращень ще довше – приблизно протягом двох років, починаючи з 2018 року. Ці переговори почалися до двох інцидентів з лайнерами Boeing 777 і Boeing 737 авіакомпаній United Airlines і Southwest Airlines.

У зв'язку з різними дефектами, що виникли в результаті потенційних покращень обшивки двигуна лайнера Boeing 777, компанія «вирішила створити новий кожух вентилятора замість спроб покращити вже існуючі», випливає з документа FAA.

Окремо регулятор повідомив, що оштрафував Boeing на $6,6 млн в зв'язку з невиконанням зобов'язань у рамках угоди від 2015 року та для врегулювання двох претензій, остаточного рішення щодо яких ще не винесено.

Процес покращення деталей літаків і отримання схвалення від регулятора може зайняти кілька років.

Boeing повідомив, що продовжить слідувати рекомендаціям FAA щодо обшивки двигуна лайнерів 777.

Як повідомлялося, 20 лютого у Boeing 777 авіакомпанії United Airlines незабаром після зльоту з аеропорту Денвера загорівся один з двох двигунів виробництва Pratt & Whitney (PW4000-112). Літак благополучно сів в аеропорту вильоту, постраждалих не було.

Голова Національної ради з безпеки на транспорті США (NTSB) Роберт Сумвальт заявив, що пошкодження лопатей вентилятора в двигуні, за попередньою оцінкою, могло статися через втому металу.

Boeing рекомендувала авіаперевізникам призупинити польоти літаків 777.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті