Білл Гейтс пояснив, чому вважає за краще користуватися Android, а не iOS

Білл Гейтс пояснив, чому вважає за краще користуватися Android, а не iOS

Все через встановлені додатки

Білл Гейтс пояснив, чому вважає за краще користуватися Android, а не iOS
фото DR

Засновник Microsoft Білл Гейтс вперше відвідав соцмережу Clubhouse, яка поки що доступна тільки в «айфонах». Гейтса запитали, чи користується він айфоном регулярно і яку операційну систему вважає кращим: iOS чи Android, повідомляє MacRumors, на яке посилається TJournal.

«Насправді у мене телефон на Android. Оскільки я хочу все відстежувати, я часто користуюся і айфоном, але той, який я ношу з собою, – на Android», – сказав Гейтс.

За його словами, програмне забезпечення Microsoft, встановлене деякими виробниками Android, дуже зручне. Гейтс сказав, що ці смартфони більш гнучкі у відносинах між програмним забезпеченням і операційною системою. При цьому у нього багато друзів, які користуються ай фонами, сказав він.

Один з творців Clubhouse Пол Девісон, який також був присутній в кімнаті, сказав Гейтсу, що версія сервісу Clubhouse для Android – це головне, над чим вони зараз працюють.

Також повідомлялося, що 20 лютого російський розробник випустив неофіційну Android-версію Clubhouse, але немає жодних гарантій, що користувачі піратською програмою не будуть забанені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті