Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Влада Тайваню закликала мешканців їсти більше ананасів: Китай вводить заборону на їх ввезення

Влада Тайваню закликала мешканців їсти більше ананасів: Китай вводить заборону на їх ввезення

Заборона почне діяти з 1 березня і боляче вдарить по місцевих фермерах

Влада Тайваню закликала мешканців їсти більше ананасів: Китай вводить заборону на їх ввезення
фото Pixaby

Жителів Тайваню закликали їсти більше ананасів для підтримки фермерів після заборони китайської влади на ввезення тайваньських ананасів у Китай. Рішення влади КНР назвали «засідкою для острова», пише TJournal.

«Уряд Тайваню зробить все, щоб допомогти фермерам розвивати торгівлю. Просимо і вас приєднатися до нас: підтримати фермерів і їсти ананаси», – зазначила Цай Інвень, глава адміністрації Тайваню.

Заборона на ввезення ананасів у Китай набуде чинності з 1 березня, влада ухвалила її в односторонньому порядку і без попередження. Цай Інвень розкритикувала рішення і пояснила, що острів дотримується міжнародних стандартів експорту. За її словами, це не можна вважати «нормальним торговим рішенням».

挺農民,一起吃鳳梨!    中國以突襲式的通知,單方面暫停輸入台灣鳳梨這件事,顯非正常的貿易考量,我要表達譴責。同時,我已經指示 行政院農業委員會 陳吉仲...

Опубліковано 蔡英文 Tsai Ing-wen Пʼятниця, 26 лютого 2021 р.

Китайська влада оголосила про заборону в п'ятницю 26 лютого. В якості причини вони назвали наявність в тайваньських ананасах комах-шкідників, які можуть зашкодити сільському господарству КНР.

У розмові з Reuters представники правлячої тайванської Демократичної прогресивної партії зазначили, що в минулому році більше 90% експортованих Тайванем ананасів продали Китаю.

Вони також нагадали, що Китай вже не вперше використовує заборону на ввезення в якості тиску на інші країни. У минулому році КНР підняла тарифи на імпорт австралійських продуктів, включаючи вино, м'ясо і бавовну, через погіршення відносин між країнами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті