Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
У захопленому Росією Сімферополі хочуть знести 264 об'єкти, які окупанти визначили як «самобуди»

У захопленому Росією Сімферополі хочуть знести 264 об'єкти, які окупанти визначили як «самобуди»

Зокрема під знесення підуть гаражі, ворота, навіси, прибудови, огорожі тощо

У захопленому Росією Сімферополі хочуть знести 264 об'єкти, які окупанти визначили як 	«самобуди»
Фото: скріншот з відео

В окупованому Російською Федерацією Сімферополі з 267 об'єктів планують знести 264, які місцева «влада» визначила як самобуди. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Як сказано на сайті російської адміністрації міста, в переліку під знесення: капітальні будови, кіоски, павільйони, гаражі, ворота, навіси, прибудови, металеві конструкції, огорожі.

«Встановлюються власники, їм роз'яснюється неправомірність їхніх дій і необхідність добровільного демонтажу конструкцій. У разі, якщо власників встановити не вдається, повідомлення про їхній розшук розміщуються на офіційному сайті адміністрації Сімферополя», – йдеться в інформації на сайті адміністрації.

У квітні минулого року влада Криму вимагала знести 14 «самобудів». За даними російського Держбуднадзору Криму, такі об'єкти виявили в Алушті (4 об'єкти), Феодосії (3 об'єкти), Ялті (5 об'єктів), Сімферопольському районі (1 об'єкт) і в Сімферополі «виявлено незаконний двоповерховий об'єкт капітального будівництва на території загального двору без відступу від кордонів суміжної земельної ділянки».

Раніше повідомлялося, що окупаційна влада Криму вирішила знести недобудовану атомну електростанцію півострова, яка так і не була введена в експлуатацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті