Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
10-секундний ролик про Трампа, створений «модним» художником, продали за $6,6 млн (ВІДЕО)

10-секундний ролик про Трампа, створений «модним» художником, продали за $6,6 млн (ВІДЕО)

Оригінальність ролика була підтверджена за допомогою блокчейн-технології

10-секундний ролик про Трампа, створений «модним» художником, продали за $6,6 млн (ВІДЕО)
фото Shutterstock

Колекціонер Пабло Родрігес-Фрайле продав за $6,6 млн 10-секундний ролик про людину, що впала. Персонаж нагадує Дональда Трампа, повідомляє Коммерсант з посиланням на Reuters.

Раніше колекціонер придбав ролик майже за $47 000 у цифрового художника Майка Вінкельмана, відомого як Beeple. Ролик можна було безкоштовно подивитися онлайн в інтернеті.

У створеному на комп'ютері відеоролику демонструється, як гігантський оголений чоловік, що нагадує Дональда Трампа, впав на землю, при цьому його тіло вкрите гаслами. Оригінальність ролика, а також право власності його власника були підтверджені за допомогою блокчейн-технології, відомої як невзаємозамінний токен (NFT).

Популярність технології зросла під час пандемії через зростання попиту на цифрові твори мистецтва. Вона дозволяє за допомогою маркування підтверджувати унікальність предмета, наприклад, доводити ексклюзивне право на ім'я гаманця з криптовалютою.

Плтформа для торгівлі такими токенами OpenSea оголосила, що в лютому 2021 року було укладено угод на $86,3 млн, тоді як у січні того ж року – всього $8 млн. У минулому році продажі становили близько $1,5 млн на місяць.

Нагадаємо, вперше в історії розплатитися криптовалютою на аукціоні можна буде за колаж художника Beeple – перший цифровий твір, виставлений у Christie's.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті