«Господар» Одеси Галантерник підтвердив, що володіє ринками «Привоз» та «7-ий кілометр»

«Господар» Одеси Галантерник підтвердив, що володіє ринками «Привоз» та «7-ий кілометр»

Його частка в об'єктах становить близько 50%

«Господар» Одеси Галантерник підтвердив, що володіє ринками 	«Привоз» та 	«7-ий кілометр»
Володимир Галантерник
Фото: FORBES

Одеський бізнесмен Володимир Галантерник розкрив активи, підтвердивши наявність часток в ринках «Привоз», «7-ий кілометр», торгово-розважальних центрах City Center, City Center «Котовський», Аркадія Сіті та бутік-готелі De Paris. Про це повідомив сам Галантерник журналу Forbes.

Як повідомляє видання, Галантерник живе в Лондоні й донедавна не визнавав своїх бізнес-інтересів в Україні.

За словами бізнесмена, його частка у перелічених об'єктах становить близько 50%. Інші частки належать партнерам, імена яких він не розголошує. Усі активи оформлені на номінальних власників або офшори.

Згідно з розслідуванням журналу НВ, у 90-их роках Галантерник був пов'язаний з угрупованням Олександра Ангерта, на прізвисько Ангел. До неї ж, як зазначено у звіті італійської поліції у справі про контрабанду наркотиків і зброї, опублікованому в 1998 році, входив і Геннадій Труханов, нинішній мер Одеси.

За словами ексдепутата Одеської міськради Саші Боровика, у сфері інтересів Галантерника була нерухомість, будівельний бізнес, ресторанний бізнес, порти й медіа.

На публіці в Україні бізнесмен з'явився упродовж останніх років лише одного разу – на відкритті першого Одеського міжнародного кінофестивалю 10 років тому. Про лондонське життя бізнесмена розповідає у своєму Instagram дружина Галантерника, дизайнер Наталія Зінько.

Раніше Mind уже писав про те, що торгово-розважальний City Center, загальною площею 120 000 кв. м, пов'язують з «господарем» Одеси Володимиром Галантерніком. Йому також приписували контроль над ринком «Привоз», готелем De Paris, кількома будівельними компаніями та проектами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті