Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Поліцейські робо-собаки викликали занепокоєння у американців

Поліцейські робо-собаки викликали занепокоєння у американців

Роботи Digidog створені на базі роботів Spot компанії Boston Dynamics

Поліцейські робо-собаки викликали занепокоєння у американців
фото www.flickr.com/photos/187846950@N08/50987551173

Нещодавно поліція Нью-Йорка почала використовувала роботів-собак для допомоги в боротьбі зі злочинністю в місті. Серед основних переваг роботів – здатність бачити у темряві завдяки камері нічного бачення.

Як повідомляє Engadget, робо-собака Digidog викликала суперечки і побоювання з приводу конфіденційності. американський політик і громадська активістка Александрія Окас-Кортес назвала Digidog мобільним засобом на спостереження.

Джей Стенлі, старший політичний аналітик Американського союзу цивільних свобод, сказав, що дозвіл роботам виконувати поліцейську роботу вплине на забобони, мобільне спостереження, злом і проблеми з конфіденційністю.

Джей Стенлі, старший політичний аналітик Американського союзу цивільних свобод, сказав, що дозвіл роботам виконувати поліцейську роботу вплине на забобони, мобільне спостереження, злами і проблеми з конфіденційністю. Інші люди стурбовані тим, що роботи можуть використовуватися не тільки для спостереження, а й в якості зброї.

«Ми бачимо, що багато поліцейських відділків не пояснили ситуацію співтовариствам, які вони обслуговують, впроваджуючи нові потужні технології спостереження і інші технології, не кажучи вже про те, щоб отримати висновки громадськості. Відкритість і прозорість мають першорядне значення», – наголосив Стенлі.

Видання зазначає, що попри висловлені побоювання, з якими можуть зіткнутися робототехнічні технології в майбутньому, вони приносять величезну користь. Кейт Тейлор, який колись служив в команді спецназу, а наразі викладає в Коледжі кримінального правосуддя Джона Джея, переконаний, що такий мобільний пристрій, як робот-собака, який може віддалено збирати розвідувальні дані в нестабільних ситуаціях, «має великий потенціал» для скорочення числа жертв.

Роботи Digidog вже працюють в трьох американських поліцейських відділках. Вони створені на базі роботів Spot виробництва Boston Dynamics, які надійшли в продаж торік.

Нагадаємо: у грудні південнокорейська Hyundai Motor купила американського виробника роботів Boston Dynamics у японського конгломерату SoftBank Group за $921 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті