Держава сплатила «Антонову» аванс за три літаки Ан-178 – Шмигаль

Держава сплатила «Антонову» аванс за три літаки Ан-178 – Шмигаль

Шмигаль заявив, що це вперше за часи незалежності

Держава сплатила «Антонову» аванс за три літаки Ан-178 – Шмигаль
Фото: ДП «Антонов»

Держава оплатила аванси для ДП «Антонов» за контрактами на купівлю трьох нових літаків Ан-178.Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав під час засідання Кабінету Міністрів, повідомляє «Укрінформ»

«Вперше за роки Незалежності держава буде купувати у державного підприємства Антонов три нові українські літаки Ан-178. Їх отримає наша армія – контракти підписані, аванси проплачені», – сказав Шмигаль.

Він додав, що така закупівля є одним із варіантів підтримки оборонного сектору та стратегічної промисловості.

Нагадаємо: наприкінці грудня 2020 року за участю Президента Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов» про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України.

На першому етапі йдеться про три нові військово-транспортні літаки Ан-178, які отримають ЗСУ. Вони можуть використовуватися для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, а також для транспортування вантажів.

Нагадаємо: «Укрексімбанк» надав ДП «Антонов» майже 3 млрд грн кредиту на будівництво трьох нових літаків Ан-178 для Збройних сил України

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті