Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року

За словами Шмигаля, це перший такий фундаментальний документ за всю історію України

Уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року
фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів під час засідання 3 березня затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року з доопрацюванням. Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, це перший такий фундаментальний документ за всю історію України.

«Національна економічна стратегія-2030 – це комплексний документ, який має привести Україну до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України», – сказав Шмигаль.

В уряді додали, що до створення НЕС-2030 долучилися понад 500 учасників: представники більш як 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

«Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також Стратегія враховує важливі наскрізні напрямки – діджиталізацію, «зелений» курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія – європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті