Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
МЗС України запустило проект із просування українських IT-послуг за кордоном

МЗС України запустило проект із просування українських IT-послуг за кордоном

Експорт IT-послуг складає понад $5 млрд валютних надходжень до країни

МЗС України запустило проект із просування українських IT-послуг за кордоном
Фото: pixabay.com

Міністерство закордонних справ України (МЗС) у партнерстві з Асоціацією IT Ukraine запустило проєкт IT Export Boost для просування IT-послуг українських компаній на зовнішніх ринках. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

«МЗС та Асоціація IT Ukraine започаткували проект IT Export Boost, аби просувати український IT-експорт у світі із залученням наших посольств та консульств. Наразі йдеться про 14 країн: США, Велика Британія, Ізраїль, Японія, Сінгапур, Республіка Корея, Індія та ще сім європейських країн (Швейцарія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Данія, Фінляндія, Норвегія)», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Міністр повідомив, що диппредставництва України у перерахованих країнах допоможуть українським компаніям у сфері IT налагодити контакти з потенційними замовниками і державного, і приватного сектору.

«Українські IT-послуги вже тісно інтегровані в міжнародний ринок, приносять понад $5 млрд валютних надходжень до країни. У 2020 році багато секторів економіки постраждали унаслідок пандемії, але експорт IT-індустрії навпаки зріс на $853 млн, тобто понад 20%. Частка комп'ютерних послуг у загальному експорті країни досягла 8,3%. Проєкт IT Export Boost має надати додатковий імпульс не лише експорту, а й залученню до України науково-дослідних центрів міжнародних компаній», – додав Кулеба.

Представники Асоціації IT Ukraine, своєю чергою, поділяться з українськими дипломатами інформацією про особливості IT-індустрії.

Кулеба додав, що МЗС планує організувати низку торговельних місій українських ІТ-компаній до країн, які входять до проєкту, щойно дозволятимуть карантинні обмеження.

Нагадаємо, обсяг українського ІТ експорту вперше перетнув позначку $5 млрд за рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті