Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Суд стягнув з забудовника 6 млрд грн на користь «Укрексімбанку»

Суд стягнув з забудовника 6 млрд грн на користь «Укрексімбанку»

Погашення заборгованості буде за рахунок земельної ділянки й недобудованого об'єкта

Суд стягнув з забудовника 6 млрд грн на користь 	«Укрексімбанку»
Фото: pixabay.com

Господарський суд Києва повністю задовольнив позов державного «Укрексімбанку» щодо стягнення на його користь з ТОВ «Агенція офісного будівництва» 5,95 млрд грн боргу. Про це банк повідомив на своєму сайті.

Кредитний договір на фінансування будівництва офісного комплексу Sky Towers по вул. Шолуденка у Шевченківському районі Києва було укладено ще у 2007 році. Восени 2014 року у девелоперської компанії почалися проблеми з обслуговуванням кредиту, а будівництво бізнес-центру було зупинене.

Прагнучи знайти прийнятне рішення для врегулювання цієї ситуації, «Укрексімбанк» запропонував план фінансової реструктуризації, який було підписано в серпні 2019 року.

Проте навіть на умовах відстрочки виплати кредиту до 2038 року позичальник не виконував боргових зобов’язань, тому банк розпочав процедуру примусового стягнення коштів.

«Погашення заборгованості ТОВ «Агенція офісного будівництва» за кредитним договором передбачається насамперед за рахунок реалізації незавершеного будівництва багатофункціонального висотного комплексу преміум-класу та земельної ділянки у центрі столиці, на якій він розташовується», – повідомив директор департаменту реструктуризації та стягнення «Укрексімбанку» Олег Лазовський.

Нагадаємо, «Укрексімбанк» став уповноваженим на ринку електроенергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті