Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Після рекордних смертей від COVID-19 Болсонару сказав бразильцям припинити «скиглити»

Після рекордних смертей від COVID-19 Болсонару сказав бразильцям припинити «скиглити»

Лікарняна система країни вже перебуває на грані колапсу, в низці міст ввели протиепідемічні заходи

Після рекордних смертей від COVID-19 Болсонару сказав бразильцям припинити «скиглити»
президент Бразилії Жаїр Болсонару
фото www.flickr.com/photos/palaciodoplanalto/40196492723/

Після двох днів поспіль рекордних смертей від COVID-19 в Бразилії президент Жаїр Болсонару сказав бразильцям припинити «скиглити». Як повідомляє Reuters, він закликав рухатися далі та продовжив критикувати заходи дистанціювання і применшувати серйозність пандемії.

Бразилія займає друге місце у світі за кількістю загиблих за останній рік після США. У той час як спалах в США йде на спад, Бразилія переживає найгіршу фазу епідемії, ставлячи свою лікарняну систему на грань колапсу.

«Досить метушитися і скиглити. Скільки ще триватиме плач?, – заявив Болсонару. – Скільки ще ми будемо сидіти вдома і все закривати? Більше ніхто не може цього терпіти. Ми знову шкодуємо про загиблих, але нам потрібне рішення ».

Наростаюча друга хвиля COVID-19 в Бразилії викликала нові обмеження в її столиці Бразиліа і її найбільшому місті Сан-Паулу. Туристична мекка Ріо-де-Жанейро напередодні, 4 березня, оголосила про введення комендантської години.

Особливу тривогу в органів охорони здоров'я викликала поява нового штаму коронавірусу з регіону Амазонки, який, за попередніми даними, є більш контагіозним і здатним повторно заразити тих, хто раніше вже перехворів на COVID-19.

«Мутації – це результат посиленого розмноження вірусу. Чим більше вірусів, тим швидше передача, тим більше у нас мутацій », – сказав Гонсало Весіна Нето, лікар і колишній глава бразильського регулятора охорони здоров'я Anvisa.

Губернатори штатів і лікарі протягом тривалого часу скаржилися, що федеральний уряд погано впорався з кризою, пов'язаним з коронавірусом, оскільки Болсонару применшив його серйозність і виступив проти карантину. Затримка уряду з придбанням і розповсюдженням вакцин означає, що менш як 3,5% населення зробили хоча б одну дозу щеплення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті