Захворіло у світі
142,733,068
Померло у світі
3,043,955
Вилікувалось у світі
121,252,385
Захворіло в Україні
1,961,956
Померло в Україні
40,367
Вилікувалось в Україні
1,499,752
Секретар РНБО не виключає, що за вироком Стерненку стоять замовники

Секретар РНБО не виключає, що за вироком Стерненку стоять замовники

Данілов заявив, що незрозуміло, чому вирок оголошено саме зараз

Секретар РНБО не виключає, що за вироком Стерненку стоять замовники
Фото: УНІАН

Секретар РНБО України Олексій Данілов вважає, що потрібно проаналізувати, чи за ухваленням рішення суду у справі Сергія Стерненка «не стоять замовники». Про це він заявив в інтерв’ю «Укрінформу».

«Це питання доволі непросте. Не зовсім зрозуміло, чому вирок оголошено саме зараз. Це якраз питання до суддів. Суд триває вже п’ять років, вирок могли оголосити ще у 2016 чи 2017 роках, але дотягнули аж до сьогодні й оголосили 23 лютого. Усі знаємо – що це за день і яке свято дехто святкує. Це – рішення суду, я не можу сказати, що воно нам подобається чи ні. Але ми звертаємо на це увагу, аналізуємо, систематизуємо і дивимося, чи за ним не можуть стояти якісь замовники»,- зазначив Данілов.

Торкаючись роботи судової гілки влади в Україні секретар РНБО зазначив, що усіх суддів в один ряд ставити не можна, але окремі їх рішення є «кричущими».

«Трапляються дивні речі, коли за один і той самий злочин один суддя може дати сім років ув’язнення, а інший – звільнити від кримінальної відповідальності. Це проблема, яку складно пояснити суспільству. Крім того, у нас судові справи можуть тягнутися роками, п’ять-шість років... Ненормально, коли людина сім-вісім років перебуває під слідством і не знає, яким буде вирок»,- констатував Данілов.

Нагадаємо: Стерненка засудили до 7 років позбавлення волі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті