Вічні цінності: FORSA GALLERY презентувала арт-колаборацію відомих українських митців
Новини компаній

Вічні цінності: FORSA GALLERY презентувала арт-колаборацію відомих українських митців

Виставка Руслана Тремби, Леся Панчишина та Володимира Кочмара відкрила новий виставковий сезон галереї

Вічні цінності: FORSA GALLERY презентувала арт-колаборацію відомих українських митців

4 березня о 18.30 в готелі Hyatt Regency Kiev відбулась закрита презентація виставки Eternal Values (Вічні Цінності), де представлені роботи відомих українських митців. Серед яких картини Руслана Тремби із нової серії «Мій Реалізм», живопис Леся Панчишина та скульптура Володимира Кочмара.

Гостями заходу стали дипломати, світська еліта та представники бізнесу, серед яких бізнесмен Олександр Сосіс, художник Лесь Панчишин, Наталія Баркова, члени посольства Таджикистану в Україні, представники готелю Hyatt і CEO Club.

«Мій Реалізм» це довготривалий проект художника Тремби, через який він доводить глядачів до чистих, локальних, спокійних творів, не втрачаючи тонкого реалізму. Твори майстра мають дзеркальну поверхню, тому глядачі відчуватимуть себе «присутніми» в них.

Головними символами живопису Леся Панчишина стали «Ліс» та «Коло». Ліс  асоціюється з життям, з місцем де все зароджується і де можна знайти відповіді на всі запитання, але з часом можна загубитися і зрештою заблукати, а Коло – це світло і тепло, що слугує провідником та орієнтиром в житті людини. Лесь Панчишин в своїх роботах поєднує глибину з плоскістю, таким чином утворюючи перехід від одного простору в інший.

«В наш час поняття скульптура стало дуже розмитим (від дослідження звуку – як форми, до інсталяції) і здається дуже награним та штучним. Для мене скульптура – це мовчазне джерело духовної енергії, що виражено в тривимірній формі, і викликає своєю образністю філософсько-поетичний настрій» – пояснює Володимир Кочмар, член Національної спілки художників України, володар Муніципальної премії, Гран-прі Всеукраїнської трієнале скульптури, Першого призу Всеукраїнської трієнале скульптури 2020.

Кураторка виставки Аліса Нанавова відзначає зростання інтересу до робіт Тремби, Панчишина та Кочмара не тільки з боку публіки – їх також високо цінують відомі колекціонери мистецтва.

«Ми спостерігаємо активний інтерес до наших художників як в Україні, так і за кордоном. Радує, що їх роботи з'являються в таких значущих колекціях, як Центр Помпіду. Прямо з відкриття проекту один з художників відправляється до Німеччини на резиденцію, а ми продовжуємо нашу співпрацю з міжнародними інституціями та колекціонерами», – розповідає Нананова.

Виставка триватиме до 30 березня. Спеціальні партнери заходу – бізнес-клуби СЕО Club та Young Business Club.

FORSA Gallery

Діяльність FORSA Gallery спрямована на просування та позиціонування молодих українських художників, актуалізацію молодого українського арту в міжнародному культурному просторі. Галерея заснована в 2018 році та співпрацює як з метрами сучасного українського мистецтва, так і з молодими художниками, основний напрямок галереї – репрезентація українських художників на міжнародній арені і колаборації з бізнесом. Засновниця та авторка FORSA Gallery – Аліса Нанавова, кураторка, колекціонерка, галеристка.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті