Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Китайський застосунок Meitu купив біткойнів та етеріумів на $40 млн

Китайський застосунок Meitu купив біткойнів та етеріумів на $40 млн

В компанії зауважили, що криптовалюти можуть послужити диверсифікацією для зберігання готівки

Китайський застосунок Meitu купив біткойнів та етеріумів на $40 млн
фото pixabay.com

Meitu, китайська компанія, яка створила програму для редагування зображень, яка в основному використовується в континентальному Китаї, але також популярна в Гонконзі і Тайвані, купила біткойнів (Bitcoin, BTC) та етеріумів (Ethereum, ETH) на загальну суму у $40 млн.

Як повідомляє CNBC, у неділю, 7 березня, компанія, зареєстрована в Гонконзі, заявила, що 5 березня купила ETH на $22,1 млн і BTC на $17,9 млн.

Meitu зробила покупку після аналогічного кроку американського виробника електрокарів Tesla та платіжної системи Square.

В Meitu пояснили, що «криптовалюти можуть послужити диверсифікацією для зберігання готівки (які схильні до тиску знецінення через агресивне збільшення грошової маси центральними банками у всьому світі)».

Компанія заявила, що «оцінює можливість інтеграції технологій блокчейна у свої різні закордонні підприємства», включаючи потенційний запуск додатків на основі етеріума або інвестування в інші підприємства, що працюють на блокчейні.

Нагадаємо: минулого місяця  Tesla оголосила, що купила біткойнів на суму $1,5 млрд для «більшої гнучкості для подальшої диверсифікації та збільшення прибутку від грошових коштів».

Як повідомлялось, платіжна компанія Square Джека Дорсі заявила про придбання 3318 бійкойнів на суму $170 млн в IV кварталі 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті