Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Медичній системі Закарпаття загрожує колапс до кінця тижня – головний лікар обласної лікарні

Медичній системі Закарпаття загрожує колапс до кінця тижня – головний лікар обласної лікарні

У реанімації мають лежати 60 осіб при наявності лише шести ліжок

Медичній системі Закарпаття загрожує колапс до кінця тижня – головний лікар обласної лікарні
Фото: pixabay.com

У разі збереження темпів поширення COVID-19 медичній системі в Закарпатській області наприкінці тижня загрожує колапс. Про це заявив головний лікар Закарпатської обласної лікарні імені Новака Юрій Яцина.

«Сьогодні у нашому закладі лежать 120 пацієнтів, які потребують кисневої терапії. 60 з них повинні лежати в реанімації. А в самій реанімації у нас всього 6 ліжок і розширити її неможливо. Щодня у нашому закладі використовують 25-30 кисневих балонів, зранку у нас залишалося всього 5. Цього вистачить години до 16-ї не більше...», – сказав Яцина.

Яцина розповів, що знає випадки, коли люди, маючи позитивний тест на коронавірус, гуляють містом, ходять у магазини, зустрічаються з родичами й поширюють так хворобу.

«Ми з моїми колегами опираємося на доказову медицину. І щодня зустрічаємося зі смертю. Просто одягніть маску, дотримуйтеся дистанції – це ж не так важко! Допоможіть нам, бо наприкінці тижня будемо мати колапс!», – сказав Яцина.

Нагадаємо, на території Закарпатської області з 8 березня встановлюються карантинні обмеження найвищого – «червоного» – рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Укрзалізниця» обмежує висадку і посадку, а також продаж квитків на Закарпатті у зв’язку з введенням в регіоні посиленого карантину.

Голові Закарпатської облдержадміністрації Анатолію Полоскову з Києва доручено встановити причини зростання захворюваності на Закарпатті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті