Американський стартап, який передбачає хвороби до їх появи, став «єдинорогом»

Американський стартап, який передбачає хвороби до їх появи, став «єдинорогом»

В компанію вклали кошти інвестфонд SoftBank, а також мільярдер Марк Беніофф

Американський стартап, який передбачає хвороби до їх появи, став «єдинорогом»
фото DR

Оцінка вартості американського стартапу Forward Health, який проводить обстеження організму і передбачає хвороби, після чергового раунду залучення інвестицій перевищила $1 млрд, повідомив Reuters з посиланням на анонімне джерело.

Про раунд фінансування Forward Health повідомила 11 березня. Вона залучила $225 млн у ході раунду D. Серед інституційних інвесторів гроші вклав інвестиційний фонд Vision Fund 2, який фінансує японська корпорація SoftBank мільярдера Масаесі Сона, а також фонди Founders Fund (інвестор SpaceX, Airbnb і Facebook) і Khosla Ventures (інвестор GitLab, OpenAI і Rocket Lab).

У раунді взяли участь також засновник Salesforce, мільярдер Марк Беніофф і співак The Weeknd. Серед попередніх інвесторів – колишній гендиректор Google Ерік Шмідт і актор Ештон Катчер, пише Forbes.

Компанія відкриває в США власні клініки і проводить комплексне обстеження організму – за її власним твердженням, знімає більше 500 унікальних біомаркерів.

Forward Health обіцяє клієнтам уважний, а не швидкий прийом у лікаря (стверджується, що перший прийом триває близько години, а не 15 хвилин, як в середньому по країні) і прогнозує захворювання, такі як рак або проблеми з серцем, коли вони ще навіть не проявилися. На основі аналізу організму лікарі складають план здоров'я.

The Weeknd в коментарі до інвестицій заявив, що він «не міг повірити своїм очам», коли прийшов в клініку Forward Health в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, американський виробник автономних дронів за $999 також став «єдинорогом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті