ЄБРР надасть 13,8 млн євро кредиту «Кохавинській паперовій фабриці»

ЄБРР надасть 13,8 млн євро кредиту «Кохавинській паперовій фабриці»

Це сприятиме розширенню асортименту продукції, збільшенню обсягів виробництва та підвищенню операційної ефективності компанії

ЄБРР надасть 13,8 млн євро кредиту «Кохавинській паперовій фабриці»
фото: facebook.com/kpf.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надасть 13,8 млн євро кредиту «Кохавинській паперовій фабриці» (КПФ). Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на пресслужбу банку.

«Це фінансування сприятиме розширенню асортименту продукції, збільшенню обсягів виробництва та підвищенню операційної ефективності компанії. Інвестиції у нове обладнання дозволять КПФ увійти до ринкового сегменту паперової санітарно-гігієнічної продукції на основі целюлози. У новому виробничому цеху буде створений технологічний процес повного циклу», – зазначили на підприємстві.

Понад 1 млн євро буде виділено на модернізацію обладнання фільтрації стічних вод, а також заходи з підвищення енергоефективності та адаптації до кліматичних змін. Ці покращення дозволять зменшити споживання води, а також скоротити річний обсяг викидів CO2 на 2400 т.

Для підвищення енергоефективності передбачається стимулюючий грант у розмірі $131,433 у рамках програми ЄБРР Центр фінансування та передачі технологій для адаптації до кліматичних змін та їхнього пом’якшення (FINTECC), метою якої є передача технологій у сфері пом’якшення кліматичних змін та адаптації до них.

Наразі компанія має дві машини з випуску паперу-основи загальною потужністю 40 000 т на рік та сім ліній для виробництва санітарно-гігієнічної продукції з паперу-основи.

Нагадаємо: ЄБРР в умовах коронакризи інвестував в Україну 812 млн євро. За річним обсягом інвестицій Україна посіла третє місце серед країн, з якими співпрацював банк. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті