Nokia скоротить до 10 000 працівників протягом наступних двох років

Nokia скоротить до 10 000 працівників протягом наступних двох років

Новий глава Nokia взявся за реструктуризацію компанії

Nokia скоротить до 10 000 працівників протягом наступних двох років
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/25543174323

Фінський телекомгігант Nokia заявив про плани скоротити до 10 000 робочих місць протягом наступних двох років, щоб скоротити витрати і більше інвестувати в дослідницькі можливості в рамках свого плану реструктуризації. Про це повідомляє Reuters.

Після того, як минулого року компанію очолив Пекка Лундмарк, він взяв за мету змінити її таким чином, щоб вона могла краще конкурувати зі скандинавським конкурентом Ericsson.

Він оголосив про нову стратегію в жовтні. Відповідно до неї Nokia матиме чотири бізнес-групи, Лундмарк сказав, що компанія буде «робити все, що потрібно», щоб  взяти на себе провідну роль у розгортанні 5G.

«Рішення, які можуть мати потенційний вплив на наших співробітників, ніколи не приймаються легковажно, – йдеться в заяві Лундмарка. – Моє пріоритетне завдання – забезпечити підтримку всіх, кого це стосується, в рамках цього процесу».

Nokia очікує, що реструктуризація знизить її базову вартість приблизно на 600 млн євро до кінця 2023 року. Очікується, що половина економії буде реалізована у 2021 році.

Агентство зазначає, що Nokia не виграла жодного контракту на розгортання 5G в Китаї, а також програла Samsung Electronics частина контракту на поставку обладнання 5G для Verizon.

Нагадаємо: в жовтні минулого року NASA обрала Nokia для будівництва першої мережі 4G на Місяці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло