Україна відновлює експорт м'яса птиці до ЄС

Україна відновлює експорт м'яса птиці до ЄС

Під час зимових місяців в Україні трапилося кілька випадків високопатогенного грипу птиці

Україна відновлює експорт м'яса птиці до ЄС
Фото: Italo Melo/Pexels

Україна відновлює експорт м‘яса птиці до Європейського Союзу, призупинений взимку. Про це повідомив торговий представник України Тарас Качка на своїй сторінці у фейсбуці. 

Качка нагадав, що під час зимових місяців в Україні трапилося кілька випадків високопатогенного грипу птиці. На період зонування цих випадків експорт був зупинений.

Він зазначив, що процедура зонування і відновлення експорту вимагає безліч дзвінків, узгоджень і погоджень в усіх європейських країнах.

«Лише кілька тижнів і експорт відновлено. І це ознака нормальної, якісної і дружньої взаємодії між Україною і ЄС», – написав Качка.

Качка також зауважив, що «відомий на всю країну невтомний» Шулявський міст у Києві потрапив у право ЄС.
«Опис меж районів зонування включає також перетин вулиці Довженка і проспекту Перемоги, тобто Шулявський міст. Тепер відомий на всю країну невтомний міст ще і в Офіційному віснику ЄС згадано», – зазначив торговий представник.

Нагадаємо: державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів повідомила про призупинення ввезення з України до ЄС м’яса птиці 23 січня. ЄС зняв з України заборону на імпорт продукції птахівництва.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло