Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
3 девайси, які відповідають за мікроклімат у вашій квартирі
Реклама

3 девайси, які відповідають за мікроклімат у вашій квартирі

 

Этот материал также доступен на русском
3 девайси, які відповідають за мікроклімат у вашій квартирі

Що може бути кращим, ніж відпочинок у кімнаті, де затишно і є свіже повітря? На якість життя впливає безліч чинників, тому комфортний мікроклімат у квартирі просто необхідний для підтримання бадьорості, гарного настрою та самопочуття.

Про погоду вдома ми поспілкувалися з консультантами інтернет-магазина техніки Eldorado: фахівці поділилися з нами рекомендаціями щодо створення ідеальних умов.

Кондиціонер – найважливіше придбання

Попри відносно високу ціну, як порівняти з іншими пристроями для оселі, кондиціонери зараз є обов’язковим критерієм комфорту. Спека, смог, пил, гамір – у міських умовах, особливо в мегаполісах, відчинити вікна, щоб запустити свіже повітря, часто буває складнувато.

Для приватного сектора ця проблема так само актуальна – поїдьте восени чи навесні в село й оцініть дим і сморід від масових вогнищ, коли спалюють будяки та сухостій.

Обираючи модель пристрою, віддавайте перевагу перевіреним маркам. Наприклад, кондиціонери Купер Хантер відомі своєю бездоганною репутацією й пропонують користувачам найпрогресивніші технології.

Визначимо коло основних функцій техніки клімат-контролю:

  • можливість прогрівати чи охолоджувати приміщення;
  • очищати повітря від запахів і пилу;
  • підтримувати оптимальну вологість у кімнаті;
  • керувати температурою через смартфон.

З огляду на те, що пристрій купується з перспективою на кілька років, є сенс вибрати найсучасніший варіант у межах бюджету – так ви збережете актуальність моделі протягом усього терміну служби.

Користь і практичність зволожувачів повітря

3 девайса, які відповідають за мікроклімат у вашій квартирі

Портативні зволожувачі давно перестали бути лише трендовими девайсами або модною, але марною прикрасою кімнати. Сьогодні від них залежить, наскільки легко й комфортно дихається вдома.

Демократична ціна на зволожувач і простота використання роблять його популярним серед багатьох українців: просто налийте води (якщо хочете – з якимось ароматом) і насолоджуйтеся свіжістю й живильною вологою.

Девайс підкорює й своєю мобільністю – компактний прилад легко перенести зі спальні до кабінету або вітальні, щоб створити мікроклімат у кожній кімнаті.

Використання зволожувачів у багатолюдних офісах також раціональне – прибити пил додолу, попередити сухість повітря через роботу комп’ютерів, зробити атмосферу приміщення комфортною для всіх працівників можна з мінімальними фінансовими витратами.

Якщо прагнете контролювати важливі для здоров’я показники, придбайте гігрометр. Цей маленький прилад поінформує щодо поточної температури, вологості тощо. Деякі моделі також оснащені годинником, будильником й іншими корисними функціями.

Контролювати комфорт легко

3 девайса, які відповідають за мікроклімат у вашій квартирі

Так звані екосистеми дають змогу об'єднувати різні пристрої в одну мережу, щоб спростити керування технікою й зробити її функціональнішою. Більшість сучасних девайсів мають вбудований модуль Wi-Fi, на базі саме цієї мережі й відбувається коннект.

Під’єднавши кондиціонер, зволожувач, гігрометр й інші пристрої до смартфона, вам до снаги контролювати стан приладів, рівень зносу витратних матеріалів, а також коригувати роботу апаратів. Наприклад, повертаючись додому, заздалегідь увімкніть зволожувач чи кондиціонер, щоб до свого повернення створити потрібний мікроклімат у квартирі.

Застосування актуальних технологій допоможе відчувати себе максимально комфортно практично без зусиль з вашого боку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті