Пашинян оголосив дату позачергових парламентських виборів у Вірменії

Пашинян оголосив дату позачергових парламентських виборів у Вірменії

Позачергові парламентські вибори в країні відбудуться 20 червня

Пашинян оголосив дату позачергових парламентських виборів у Вірменії
Нікол Пашинян
фото www.facebook.com/nikol.pashinyan

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян сьогодні, 18 березня, анонсував проведення позачергових парламентських виборів у країні 20 червня. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Сьогодні відбулася моя зустріч з керівником (опозиційної – ред.) фракції «Процвітаюча Вірменія» Гагіком Царукяном. На зустрічі ми зафіксували, що найкращий вихід із внутрішньополітичної ситуації – це позачергові парламентські вибори», – написав він.

Пашинян вказав, що позачергові вибори в Вірменії пройдуть 20 червня з огляду на обговорення з президентом Вірменії Арменом Саркісяном, представниками правлячої парламентської фракції «Мій крок» та керівником опозиційної парламентської фракції «Світла Вірменія» Едмоном Марукяном.

Видання «РБК» повідомляє, що за словами депутата партії «Процвітаюча Вірменія» Армана Абовяна, ніякого меморандуму підписано не було, ніяких умов теж не поставлено. Він додав, що Пашинян тепер подасть у відставку, парламент двічі не обере прем'єра і розпуститься силою права. В.о. прем'єр-міністра на час підготовки до виборів також, швидше за все, залишиться Пашинян, вважає депутат.

Лідер «Руху за порятунок Батьківщини» Вазген Манукян заявив, що невдоволення викликає той факт, що «людина, яка так ганебно програла війну», буде організовувати вибори. На думку опозиціонера, це стане плямою на державі. Манукян не виключив і перемогу Пашиняна, якщо той задіє адміністративний ресурс.

Нагадаємо, ситуація у Вірменії загострилася 25 лютого після заяви генерального штабу збройних сил країни з вимогою відставки Пашиняна. Тоді Пашинян заявив, що у Вірменії відбулася спроба військового перевороту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті