«Ощадбанк» здійснив рекордний продаж стягнутого майна на «СЕТАМ»

«Ощадбанк» здійснив рекордний продаж стягнутого майна на «СЕТАМ»

У підсумку стартова ціна збільшилась більш ніж на 6 млн грн

«Ощадбанк» здійснив рекордний продаж стягнутого майна на «СЕТАМ»
фото: setam.net.ua

«Ощадбанк» реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ») дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області загальною вартістю 308,5 млн грн. Це найбільший добровільний продаж стягнутого майна «Ощадбанку» на електронному майданчику СЕТАМ. Про це повідомляється у пресрелізі СЕТАМ.

«Зменшення обсягу проблемних активів є однією зі стратегічних цілей «Ощадбанку». Останній продаж став рекордним за сумою отриманих коштів, і це важливе свідчення того, що наша робота зі зменшення проблемних активів продовжується на повну потужність», – відзначив Арсен Мілютін, директор департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення «Ощадбанку».

Земельні ділянки мають площу 43 га та призначені для індивідуального садівництва.

«Як ми й очікували, аукціон зацікавив багатьох покупців і був конкурентним. У торгах взяли участь 3 учасники, два з яких зробили ставки. У підсумку стартова ціна збільшилась більш ніж на 6 млн грн, які отримає «Ощадбанк» додатково. Загалом з початку нашої співпраці банк провів 88 успішних аукціонів через OpenMarket на 741 млн грн», – наголосив Олександр Мамро, гендиректор ДП СЕТАМ.

Нагадаємо: СЕТАМ у 2020 році продав арештованих легкових автівок на 142 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло