Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Відсьогодні українці не зможуть володіти землею в тимчасово окупованому Криму

Відсьогодні українці не зможуть володіти землею в тимчасово окупованому Криму

Окупанти примусово вилучатимуть землі

Відсьогодні українці не зможуть володіти землею в тимчасово окупованому Криму
Фото: УНІАН

У тимчасово окупованому Росією Криму набрав чинності указ про заборону іноземним громадянам володіти землею. Про це повідомляє «УНІАН».

Президент Росії Володимир Путін підписав документ, відповідно до якого більшість районів Криму були включені в перелік прикордонних територій, де іноземці не можуть володіти землею.

Станом на квітень 2020-го понад 11 000 ділянок, які підпадають під дію указу, належали іноземцям. Якщо українці не передадуть права на землю у встановлені терміни, таке майно за рішенням суду окупаційна влада вилучатиме.

Обмеження накладаються на володіння землею в 19 муніципальних утвореннях Криму (всього їх 25). Серед них – Євпаторія, Керч, Ялта, Судак. Заборона також поширюється на 12 муніципалітетів Севастополя.

Під заборону не потрапили землі в Сімферополі, Джанкої, Красноперекопську, Білогірському, Первомайському районах та Красногвардійському.

Як повідомляє «Українська правда», у МЗС зазначили, що після відновлення суверенітету України порушені права законних власників на земельні ділянки будуть відновлені.

Раніше стало відомо, що Російська окупаційна влада в Криму порушує право жителів півострова розмовляти рідною для них мовою і забороняє використання української та кримськотатарської мов на окупованій території.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті