В Україні стартував другий етап вакцинації

В Україні стартував другий етап вакцинації

Щеплення отримають сімейні лікарі

В Україні стартував другий етап вакцинації
Фото: pixabay.com

Другий етап вакцинації стартує в Україні з 22 березня. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час пресбрифінгу.

«Із 22 березня в Україні стартує другий етап вакцинації. До організації щеплень, окрім мобільних бригад, додаються ще пункти щеплень у кількості 565 одиниць. На другому етапі розпочнеться вакцинація людей з надзвичайно високим ризиком інфікування – сімейних лікарів. З прибуттям нових вакцин також розпочнеться вакцинація працівників соціальної сфери, громадського здоров'я та людей віком понад 80 років (з 29-30 березня)»,- сказав він.

Міністр зазначив, що загалом у рамках другого етапу вакцинації планується запустити понад 2 500 пунктів щеплень, які розгортатимуть у міру надходження вакцини.

Степанов додав, що програма вакцинації перевищила відмітку в 100 000 щеплень і нині в країні вакциновано 111 025 осіб.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я, керуючись рекомендаціями Національної технічної групи експертів, збільшило інтервал між щепленнями вакциною AstraZeneca з 28 днів до 90.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло