Криптобіржу Coinbase оштрафували на $6,5 млн за фальсифікацію даних про торгову активність

Криптобіржу Coinbase оштрафували на $6,5 млн за фальсифікацію даних про торгову активність

Біржа не визнала і не заперечила свою провину

Криптобіржу Coinbase оштрафували на $6,5 млн за фальсифікацію даних про торгову активність
фото www.flickr.com/photos/cryptocurrencynews/32708226368

Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) заявила, що досягла домовленості з криптовалютною біржею Coinbase про сплату нею $6,5 млн для врегулювання претензій регуляторів. Як повідомляє The Verge, CFTC обвинувачувала біржу в завищенні обсягу торгів одним із її співробітників протягом шеститижневого періоду у 2016 році, а також про надання недостовірної інформації про торгову активність на платформі GDAX.

«З січня 2015 року по вересень 2018 рік біржа Coinbase безвідповідально надавала помилкові, такі, що вводять в оману, і неточні звіти про транзакції з цифровими активами, включаючи біткойни, на електронному майданчику GDAX, яким керувала біржа», – йдеться в заяві регулятора.

CFTC також оштрафувала Coinbase за так звану «відмивочну торгівлю» в криптовалютах Litecoin і біткойн, які проводив колишній співробітник Coinbase на платформі GDAX Coinbase. Такі угоди заборонені, оскільки вони створюють хибне враження про обсяги торгів.

Представник Coinbase заявив The Verge, що біржа не визнала і не заперечила обвинувачення CFTC і «активно взаємодіяла» з регулятором в ході розслідування. Компанія заявляє, що «твердо переконана в тому, що Coinbase завжди прагнула створити надійну і безпечну організацію торгівлі середу на благо наших клієнтів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло