Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Прокуратура почала кримінальне провадження проти 23 російських артистів

Прокуратура почала кримінальне провадження проти 23 російських артистів

Вони прибули в Крим для виступу на концерті з нагоди відкриття незаконно побудованого моста через Керченську протоку

Прокуратура почала кримінальне провадження проти 23 російських артистів
Фото: УНІАН

Прокуратура Автономної республіки Крим та м.Севастополя здійснює процесуальне керівництво за фактом незаконного в'їзду на окупований півострів і виїзду з нього 23 російських артистів. Про це йдеться на телеграм-каналі прокуратури.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури автономії розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного в'їзду\виїзду з\на окупований півострів 23 російських артистів, які прямували до Криму для виступу на концерті з нагоди відкриття незаконно побудованого моста через Керченську протоку», – зазначається в повідомленні.

У повідомленні прокуратури не називаються імена артистів, але серед списку тих, хто брав участь в концерті, – Григорій Лепс, Пелагея, Олександр Маршал, Денис Майданов, Ольга Кормухіна, Олександр Буйнов, Діма Білан, Олег Газманов, Валерія, Жасмін, Дмитро Харатьян, Олена Свиридова, група «Градуси», артисти Кубанського козачого хору та ансамбль пісні і танцю Чорноморського флоту.

Кримінальне провадження розпочали за зверненням голови громадської організації «Євромайдан-Крим» Сергія Мокренюка.

Протиправні дії зазначених громадян Російської Федерації кваліфіковані за ч. 2 ст. 332-1 (порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування буде проводити СУ ГУ СБУ в АР Крим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті