Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
ФГВФО поновлює виплати вкладникам «КБ «Преміум»

ФГВФО поновлює виплати вкладникам «КБ «Преміум»

Виплати поновлено з 23 березня

ФГВФО поновлює виплати вкладникам «КБ «Преміум»
Фото: Поліщук Максим/УНІАН

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відновив виплати гарантованого відшкодування вкладникам комерційного банку «Преміум». Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

«З 23 березня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплати гарантованого відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «Преміум» за договорами банківського вкладу та банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 000 гривень. Відшкодування коштів вкладникам проводиться через відділення банків-агентів Фонду, підключених до Автоматизованої системи виплат Фонду», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це стало можливо після відновлення Фондом контролю над банком та поновлення запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про перебування ПАТ «КБ «Преміум» в процедурі припинення під контролем уповноваженої особи, якій Фонд делегував свої повноваження ліквідатора банку.

«Для отримання коштів вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із визначених банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу. Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 000 гривень незалежно від кількості вкладів в одному банку» – зазначається у повідомленні.

Раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відновив виплати відшкодування вкладникам «Златобанку» і банку «Капітал» в межах гарантованої суми 200 000 гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті