Goldman Sachs заборонить працювати по суботах після скарг на «нелюдські» умови праці

Goldman Sachs заборонить працювати по суботах після скарг на «нелюдські» умови праці

Через дистанційну роботу співробітники змушені працювати майже 7 днів на тиждень

Goldman Sachs заборонить працювати по суботах після скарг на «нелюдські» умови праці

Виконавчий директор інвестиційного банку Goldman Sachs Девід Соломон пообіцяв покращити умови праці в банку і виправити ситуацію з перепрацюванням, повідомляє Forbes з посиланням на CNBC.

Минулого тижня група новачків-аналітиків банку, що влаштувалися після початку пандемії, поскаржилася на понаднормову роботу, зазначивши, що їм доводиться працювати по 95 годин на тиждень (тобто по 14 годин на день без вихідних), а на сон залишається не більш п'яти годин.

Вони заявили, що через перепрацювання в них почалися проблеми зі здоров'ям і погіршення стосунків з родиною і друзями. В середньому своє задоволення від роботи в Goldman Sachs фахівці оцінили на 2 бали за 10-бальною шкалою, додавши, що, якщо «нелюдські» умови не зміняться в найближчі півроку, більшість з них звільниться.

У зверненні до співробітників Соломон визнав, що в умовах пандемії співробітники «зіткнулися з новим набором труднощів».

«У цьому світі віддаленої роботи нам здається, що потрібно бути на зв'язку 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Всі ми – ваші колеги, менеджери, керівники підрозділів – ми розуміємо це. Ми тут для того, щоб підтримати і допомогти порадою. Це непросто, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб це виправити», – заявив глава банку.

Він пообіцяв, що банк вживе заходів для покращення умов праці. Зокрема, керівництво буде краще стежити за виконанням прийнятого раніше правила, згідно з яким молодші спеціалісти компанії не повинні працювати з вечора п'ятниці по ранок неділі.

Goldman Sachs також найме більше банкірів на інвестиційне спрямування, буде «більш вибірково» підходити до нових бізнесів і намагатиметься автоматизувати виконання деяких завдань.

При цьому Соломон зазначив, що в найближчі місяці деякі співробітники будуть відчувати, що працюють «на межі своїх сил».

«Просто пам'ятайте: якщо ми будемо робити все можливе для клієнтів, навіть коли відчуваємо, що досягли межі, це може істотно допомогти нашій продуктивності», – заявив він.

Нагадаємо, в Іспанії проведуть трирічний експеримент з 4-денним робочим тижнем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті