Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Євросоюз не визнає закон Путіна про володіння землею в окупованому Криму

Євросоюз не визнає закон Путіна про володіння землею в окупованому Криму

Згідно з указом, землею в Криму не можуть володіти особи, які не є громадянами РФ

Євросоюз не визнає закон Путіна про володіння землею в окупованому Криму
фото DR

Європейський Союз не визнає указу президента РФ Владіміра Путіна про володіння землею в тимчасово окупованому Росією Криму. З такою заявою Європейська служба зовнішньополітичної діяльності (EEAS) виступила 23 березня, передає Deutsche Welle.

Указ Путіна порушує міжнародне гуманітарне право, а також є черговим кроком щодо встановлення російського громадянства на півострові, підкреслили в Брюсселі. ЄС розцінює набуття цим документом чинності 20 березня як ще одну спробу насильницької інтеграції півострова до складу Росії.

Євросоюз закликав РФ припинити всі порушення міжнародного права в Криму. ЄС не визнає анексію Криму Росією і непохитно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, підкреслили в Брюсселі.

Путін підписав указ в березні 2020 року. Документ передбачає обмеження на володіння землею для осіб, які не є громадянами Росії. Зміни зачіпають близько 11 500 земельних ділянок на півострові, перш за все в популярних прибережних районах. Заборона володіти землею стосується представників 55 держав, у тому числі України й Німеччини.

У землевласників, котрі мають громадянство РФ, був рік, щоб самостійно продати землю російським громадянам або зареєстрованим в Росії юридичним особам або ж передати це завдання російській владі.

Нагадаємо, в МЗС України назвали указ Путіна щодо володіння землею в Криму юридично нікчемним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті