Intel витратить $20 млрд на будівництво двох заводів з випуску мікросхем у США

Intel витратить $20 млрд на будівництво двох заводів з випуску мікросхем у США

Компанія також має намір стати контрактним виробником напівпровідників

Intel витратить $20 млрд на будівництво двох заводів з випуску мікросхем у США
фото www.flickr.com/photos/mtlin/3672272502/

Компанія Intel оголосила, що витратить $20 млрд на будівництво двох нових заводів з виробництва мікросхем, в Окотілло, штат Аризона. Як повідомляє CNBC, акції Intel зросли на 5%.

Це оголошення було зроблено під час глобальної нестачі чіпів у світі, яка охопила галузі від автопрому до електроніки.

«Intel була і залишиться провідним розробником технологічних процесів, великим виробником напівпровідників і провідним постачальником кремнію в усьому світі», – заявив новий глава компанії Пет Гелсінгер.

Intel також заявила, що буде виступати в якості партнера по виробництву для інших компаній, що виробляють мікросхеми, які зосереджені на розробці напівпровідників. Intel заявила, що її дочірнє підприємство буде називатися Intel Foundry Services, його очолюватиме Рандхір Такур, нинішній старший віцепрезидент Intel.

Як очікується, клієнтами Intel можуть бути такі компанії, як Amazon, Google, Microsoft і Qualcomm.

Наразі у Intel є чотири заводи з випуску мікросхем у США, компанія також має виробничі потужності в Ірландії, Ізраїлі і має фабрику в Китаї. Компанія пообіцяла оголосити про наступний етап розширення потужностей в США, Європі та інших регіонах світу протягом року.

Нове підприємство Intel запропонує альтернативу азійським заводам з виробництва мікросхем в США і Європі.

Нагадаємо: у лютому президент Джо Байден заявив, що внутрішнє виробництво напівпровідників є пріоритетом для його адміністрації.

Як повідомлялось, на початку цього місяця Федеральний суд в Техасі постановив, що компанія Intel порушила два патенти на технологію VLSI Fortress Investment Group і повинна виплатити $2,18 млрд в якості компенсації.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло