Skoda інвестує 2,5 млрд євро в нові технології протягом наступних п'яти років

Skoda інвестує 2,5 млрд євро в нові технології протягом наступних п'яти років

Половина коштів піде на електромобілі

Skoda інвестує 2,5 млрд євро в нові технології протягом наступних п'яти років
фото www.flickr.com/photos/jurasss/8461350012

Чеський автовиробник Skoda Auto, що входить в концерн Volkswagen, заявив, що інвестує близько 2,5 млрд євро в наступні п'ять років в технології майбутнього. Як повідомляє Reuters, половина з вказаної суми буде вкладена в електромобілі. Інвестиції підуть також в діяльність по цифровізації і модернізації заводів.

Автовиробник прозвітував про 756 млн євро прибутку в 2020 році, що на 54,5% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року через скорочення поставок через пандемію коронавірусу.

Виручка від продажів впала на 13,8% до 17,1 млрд євро. Світові поставки залишаються на рівні понад 1 млн автомобілів сьомий рік поспіль, попри падіння на 19% після перебоїв у виробництві на початку пандемії.

Skoda заявила, що очікує відновлення продуктивності у 2021 році.

Нагадаємо: автоконцерн Volkswagen раніше цього місяця представив свою «технологічну дорожню карту» в галузі виробництва акумуляторів і розвитку мережі зарядки електромобілів до 2030 року. Для цього тільки в Європі до кінця десятиліття планується побудувати шість гігантських заводів, здатних сумарно випускати 240 гігават-годин батарей в рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло