Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Зеленський затвердив Стратегію деокупації Криму

Зеленський затвердив Стратегію деокупації Криму

Кабінету Міністрів доручено розробити план реалізації Стратегії

Зеленський затвердив Стратегію деокупації Криму
Білборд з написом «Крим - це Україна» біля посольства РФ в Києві, 24 лютого 2021 р.
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) від 11 березня про Стратегію деокупації й реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.

Зазначається, що Стратегія визначає комплекс заходів дипломатичного, військового, економічного, інформаційного, гуманітарного та іншого характеру, спрямованих на відновлення територіальної цілісності, державного суверенітету України у міжнародно визнаних кордонах шляхом деокупації та реінтеграції Криму.

Документ визначає пріоритети для держави щодо захисту прав і свобод людини, порушених унаслідок тимчасової окупації Кримського півострова, а також головні напрямки відповідної економічної, соціальної, гуманітарної, екологічної, інформаційної, оборонної та безпекової політики.

«Стратегія дає чіткий сигнал міжнародній спільноті, що Україна послідовна у своїх діях з відновлення територіальної цілісності, порушеної внаслідок нехтування Російською Федерацією своїми міжнародними зобов'язаннями», – йдеться у повідомленні.

Кабінету Міністрів доручено розробити план реалізації Стратегії, на основі якого відповідні державні органи підготують і реалізовуватимуть заходи щодо забезпечення деокупації та реінтеграції півострова.

Нагадаємо: 11 березня РНБО затвердила стратегію деокупації Криму. У ній ідеться про об'єднання зусиль усіх партнерів на базі Кримської платформи, яку планують провести у серпні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті