GlaxoSmithKline подала заявку на використання препарату з антитілами проти COVID-19 у США

GlaxoSmithKline подала заявку на використання препарату з антитілами проти COVID-19 у США

Попередні результати показали, що препарат компанії знизив кількість госпіталізацій або смертей від коронавірусної інфекції на 85% в порівнянні з плацебо

GlaxoSmithKline подала заявку на використання препарату з антитілами проти COVID-19 у США
фото www.flickr.com/photos/61659265@N05/17048898667

Одна з найбільших фармкомпаній у світі GlaxoSmithKline та американська клінічна компанія імунології  Vir Biotechnology подали заявку на дозвіл на екстрене використання від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) для свого препарату з моноклональними антитілами. Як повідомляє CNBC, компанії запитують дозвіл на використання препарату людьми з групи високого ризику у віці від 12 років і старше.

Заява, подана в FDA, заснована на проміжному аналізі дослідження третьої фази, в якому оцінювали препарат для раннього лікування COVID-19 у дорослих з високим ризиком госпіталізації. Препарат знизив кількість госпіталізацій або смертей від коронавірусної інфекції на 85% в порівнянні з плацебо. Результати дослідження були засновані на 583 пацієнтах.

«В результаті Незалежний комітет з моніторингу даних рекомендував припинити випробування для включення в список через докази його високої ефективності», – йдеться в заяві компанії.

Представники охорони здоров'я США заявляють, що препарати на основі антитіл, вже дозволені до застосування – від Regeneron і Eli Lilly – використовуються недостатньо.

GSK заявила, що компанії також продовжать переговори з Європейським агентством з лікарських засобів та іншими глобальними регулюючими органами, щоб якомога швидше зробити препарат доступним для пацієнтів з COVID.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті