APS Discovery – інструмент для збільшення конкуренції у тендері
Pekлama

APS Discovery – інструмент для збільшення конкуренції у тендері

Переваги Сервісу Рекомендацій у тому, що користувачеві-замовнику не потрібно робити глибокого аналізу ринків, щоб поповнити свій пул постачальників

Этот материал также доступен на русском языке
APS Discovery – інструмент для збільшення конкуренції у тендері

Для компаній, які хочуть збільшити конкуренцію в своїх тендерах, знайти додаткових постачальників для своїх закупівель, був розроблений інструмент підбору контрагентів – APS Discovery (Сервіс Рекомендацій).

APS Discovery розроблений брендом автоматизації закупівель APS SMART і призначений для пошуку та підбору контрагентів для тендерів за ключовими словами або словосполученнями. Замовник вводить у рядок пошукового запиту Сервісу Рекомендацій слова або словосполучення найменувань товарів або послуг, які він закуповує, а система знаходить контакти контрагентів, які займаються збутом саме таких товарних позицій. Той же сервіс, розішле пропозицію замовника постачальникам з відібраного списку.

Переваги Сервісу Рекомендацій у тому, що користувачеві-замовнику не потрібно робити глибокого аналізу ринків, щоб поповнити свій пул постачальників. За нього це зробить інтелектуальний алгоритм системи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло