«Київміськбуд» у 2021 році планує здати в експлуатацію близько 400 000 кв.м.

«Київміськбуд» у 2021 році планує здати в експлуатацію близько 400 000 кв.м.

Також компанія планує найближчим часом переглянути собівартість квартир відповідно до коливань курсу

«Київміськбуд» у 2021 році планує здати в експлуатацію близько 400 000 кв.м.
Президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір
Фото: Тетяна Довгань/Mind.UA

«Київміськбуд» у 2021 році планує здати в експлуатацію близько 400 000 кв.м. Компанія планує найближчим часом переглянути ціни відповідно до коливань курсу. Про це повідомив президент компанії Кушнір Ігор в інтерв'ю UBR.

На 2021 рік у «Київміськбуду» великий план здачі в експлуатацію житлових комплексів: компанія планує вийти на цифру близько 400 000 квадратних метрів. У 2020 році «Київміськбуд» здав в експлуатацію 9 житлових комплексів загальною площею 360 000 кв. м.

Президент компанії відзначив, що у собівартості квартир та будівництва деяких комплексів наразі закладено курс 27 гривень за долар і компанія планує найближчим часом переглянути це питання. Бізнесмен відзначив, що теперішнє падіння курсу долара невигідне для ринку:

«Більшість людей зберігають гроші в доларах. І коли валюта росте, людина розуміє, що він може за ці гроші купити більше кількість квадратних метрів, ніж, наприклад вчора, коли долар був нижче. Другий момент: якщо людина купила долар по 28, то він не піде здавати його собі в мінус по 27, наприклад. Тому на руку ринку нерухомості відіграє долар у фазі зростання».

Окремо Кушнір підкреслив, що «Київміськбуд» не планує змінювати формат житла, що будується компанією і продовжить будувати житло економ- і комфорт-класу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті