Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Сільпо» починає проект із доставки продуктів літаками

«Сільпо» починає проект із доставки продуктів літаками

Доставка літаком працює в радіусі 40-хвилинного польоту від бази

«Сільпо» починає проект із доставки продуктів літаками
Сільпо

Мережа супермаркетів «Сільпо» розпочала пілотний проект з доставки замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні оператори. Про це повідомляє wing.com.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Як вказано в повідомленні, на сьогодні відкрито небо над територією Київської області. Доставка здійснюється шістьма літаками з аеродрому в Київській області.

Для організації доставки «Сільпо» переобладнали ангар для літаків в спеціальний авіарозподільчий  центр (АРЦ). Доставка літаком працює в радіусі 40-хвилинного польоту від АРЦ.

Тестування послуги здійснюється за «білими списками». Покупці, які стали учасниками «Власного Рахунку» в «Сільпо» в Київській області або передмісті Києва, отримали пропозицію зробити замовлення на shop.silpo.ua з опцією авіадоставки.

З початку березня перші клієнти вже могли отримати продукти літаками.

Авіадоставка «Сільпо» – летимо як на побачення!

Минулої весни перші Смаковершники вирушили маршрутами добрих справ – так у «Сільпо» запустили власну доставку у великих містах України. А як же маленькі міста й містечка? Пристебніть паски безпеки, вимкніть зайві електронні пристрої та слухайте повідомлення капітана – «Сільпо» тестує безпечну та надшвидку авіадоставку 😍 Так-так, справжніми літаками, яким не потрібен рівний асфальт злітної смуги та аеропорт. Ґрунтової дороги просто неба цілком вистачить. 🛫 Перша тестова доставка до Бучі відбудеться вже цього тижня. Авіадоставка – це взагалі майбутнє, а ми в «Сільпо» хочемо першими відкрити цей тренд. Стежте за новинами на нашій сторінці! https://silpo.ua/about/press-center/press-releases/silpo-v-nebi-pilotuyemo-aviadostavku-dlya-onlajn-zamovlen

Опубліковано Сільпо Вівторок, 30 березня 2021 р.

Зараз у рамках пілотного запуску доставка літаком здійснюється безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Крім того, є обмеження стосовно ваги замовлення: літаком можна доставити не більше 40 кг за один раз. Це пов'язано з тим, що літак може не мати можливості приземлитися в безпосередній близькості до будинку.

Інженери офісу логістики вже працюють над тим, щоб встановити на літаки спеціальне мобільне обладнання, щоб пілоти могли доставити навіть об'ємні й важкі замовлення від кабіни до дверей покупців.

Замовлення попередньо збираються в РЦ в Броварському районі, далі в АРЦ індивідуальні замовлення комплектуються безпосередньо перед доставкою. Така система розроблена для того, щоб дотримуватися температурних режимів для різних продуктів.

Після вивчення попиту та аналізу замовлень авіадоставки, «Сільпо» розглядає можливість відкриття повноцінного dark skystore для оперативної обробки замовлень.

Пізніше мережа «Сільпо» привітала всіх з Першим квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті