Фонд гарантування реструктуризує майже половину кредитів «Аркади»

Фонд гарантування реструктуризує майже половину кредитів «Аркади»

Скористатися програмою реструктуризації можуть усі позичальники

Фонд гарантування реструктуризує майже половину кредитів «Аркади»
Фото: rbc.ua

Між банком «Аркада» та позичальниками укладено вже 265 додаткових угод щодо реструктуризації їхньої заборгованості – це майже кожен другий іпотечний кредит у банку. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Наразі понад 60% фізосіб-позичальників «Аркади» звернулися до банку з заявами про реструктуризацію власних іпотечних кредитів.

Станом на кінець березня вже укладено понад 265 додаткових угод між банком та позичальниками і, відповідно, проведено реструктуризацію їхньої заборгованості, кажуть у Фонді.  Ще за 135 угодами розглядаються документи або готуються до підписання.

«Таким чином, на сьогодні Фондом прийнято рішення про реструктуризацію фактично кожного другого іпотечного кредиту банку «Аркада», – додала Ольга Білай, заступниця директора-розпорядника ФГВФО.

Зазначається, що загальна балансова заборгованість за портфелем іпотечних кредитів на початку ліквідації становила 351 мільйон гривень. На початок березня цьогоріч – 332 мільйонів гривень.

У результаті проведеної реструктуризації банком отримано 11,4 мільйона гривень у рамках сплати «першого внеску», а щомісяця позичальники за вже реструктуризованими кредитами сплачуватимуть майже 1,8 мільйона гривень.

У Фонді нагадали, що скористатися програмою реструктуризації можуть усі позичальники, зокрема ті, хто мають прострочені зобов’язання за кредитом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло