Після позову Nike суд заборонив продаж «сатанинських» кросівок з людською кров’ю

Після позову Nike суд заборонив продаж «сатанинських» кросівок з людською кров’ю

Виробники вважають ці кросівки твором мистецтва

Після позову Nike суд заборонив продаж «сатанинських» кросівок з людською кров’ю
фото DR

Окружний суд Східного округу Нью-Йорка задовольнив позов американського виробника спортивних товарів Nike Inc і заборонив компанії MSCHF Product Studio Inc продавати кросівки під брендом Nike з сатанинськими символами, повідомляє Інтерфакс з посиланням на The Wall Street Journal.

Nike в понеділок подала до суду на MSCHF, яка випустила кросівки у співпраці з репером Lil Nas X для просування його останньої пісні і кліпу, використавши за основу Nike Air Max 97. Компанія Nike заявила, що не давала на це дозволу.

MSCHF назвала ці кросівки твором мистецтва і зазначила, що Nike почнуть акредитувати в грудні в 2019 році, коли MSCHF представила «кросівки Ісуса» на основі Air Max 97.

«Випуск сатанинських кросівок у співпраці з Lil Nas X минулого тижня нічим не відрізняється», – йдеться в повідомленні компанії.

У MSCHF також заявили, що вірять у «свободу самовираження».

«Немає нічого важливішого нашої здатності і здатності інших художників, як ми, продовжувати працювати», – додали в компанії.

MSCHF виготовила 666 пар «сатанинських» кросівок за ціною $1018 за пару. Вони були розпродані менш ніж за хвилину після запуску продажів у понеділок, повідомляла газета The New York Times. Lil Nas X раніше оголосив у своєму твіттері про розіграші останньої пари, але пізніше заявив, що йому більше не дозволено це робити.

Кросівки прикрашені пентаграмою, а також мають напис «Luke 10:18» (відсилання до рядка з Євангелія від Луки, у якому йдеться про сходження сатани з небес). У MSCHF заявили, що бульбашки повітря в підошві кросівок заповнені чорнилом, змішаними з кров'ю, зданою співробітниками компанії. 

Nike подала до суду за шкоду репутації.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло