Україна збільшила експорт до Британії на 38% у першому кварталі 2021 року

Україна збільшила експорт до Британії на 38% у першому кварталі 2021 року

Британія вже входить до п'ятірки найбільших імпортерів з України

Україна збільшила експорт до Британії на 38% у першому кварталі 2021 року
Фото: ukrinform.ua

Експорт України до Великої Британії зріс на 38% у першому кварталі 2021 року. Про це заявив посол України у Великій Британії Вадим Пристайко під час панельної дискусії «Нове партнерство в часи пандемії», повідомляє «Укрінформ».

«За перший квартал цього року – я не знаю, чи це результат підписання Угоди (про стратегічне партнерство і ЗВТ – Mind), чи зусиль нашого бізнесу, чи навіть роботи посольства, але наш експорт (до Великої Британії – Mind) зріс на 38 відсотків. Якщо ми підемо до кінця року цими темпами, Британія перетвориться на одного з основних партнерів (України – Mind)», – сказав Пристайко.

За його словами, Сполучене Королівство вже зараз входить до п'ятірки найбільших cпоживачів українських послуг і є третім інвестором в економіку України. Посол наголосив, що Україна вивчає можливість розвитку співпраці у новітніх секторах, як-от FinTec, IТ тощо. При цьому ІТ-послуги зараз перевищують чотири традиційні експортні групи України: метал, сільськогосподарська продукція та олія.

Нагадаємо: товарообіг України в першому кварталі 2021 року виріс на 12%. Експорт у березні збільшився на 15,6%, у порівнянні з лютим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті