Шевченко оскаржує перерахунок голосів в окрузі, де переміг Вірастюк

Шевченко оскаржує перерахунок голосів в окрузі, де переміг Вірастюк

На кількох дільницях, де лідирував Шевченко, ОВК виявила порушення

Шевченко оскаржує перерахунок голосів в окрузі, де переміг Вірастюк
фото: shevchenko.if.ua

Кандидат в народні депутати від партії «За майбутнє» Олександр Шевченко, буде оскаржувати перерахунок голосів в окрузі №87 в Івано-Франківській області. На довиборах у ВР там виграв кандидат від «Слуги народу» Василь Вірастюк. Про це Шевченко повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Окружний адміністративний суд Івано-Франківська відмовив у задоволенні позову кандидата в народні депутати Олександра Шевченка до Надвірнянської ОВК. Суд ухвалив, що рішення перерахунку голосів щодо дільниці № 261029 (Микуличин) є законним. А отже, все що відбувалось на ваших очах, теж, на думку Феміди, відбувалось законно. Наша команда готує апеляцію на це рішення», – написав Шевченко.

28 березня на Прикарпатті відбулися проміжні вибори народного депутата по 87-му виборчому округу з центром у Надвірній. Балотувалося 14 кандидатів. Підрахунок голосів завершився на 8-му добу.

За даними руху ЧЕСНО, на 5-ти дільницях, де перемагав Шевченко, окружна виборча комісія (ОВК) визнала голосування недійсним. Крім цього, під час перерахунку голосів, на 20 дільницях ОВК не дорахувала близько 500 бюлетенів. За інформацією в протоколах від дільничої виборчої комісії (ДВК), це голоси за Шевченка.

Центральна виборча комісія (ЦВК) оголосила про перемогу на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області кандидата від «Слуги народу» Василя Вірастюка. Він отримав 31,25% голосів виборців. Кандидат від партії «За майбутнє» Олександр Шевченко зібрав 29,69%.

Нагадаємо: на довиборах до ВР у Донецькій та Івано-Франківській областях зафіксували 39 повідомлень про порушення. Основне з них – незаконна агітація

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті