Україна збільшує обсяги економічної співпраці з Катаром - Зеленський

Україна збільшує обсяги економічної співпраці з Катаром - Зеленський

Держава відкрита до залучення іноземних інвестицій

Україна збільшує обсяги економічної співпраці з Катаром - Зеленський
фото: president.gov.ua

Україна розглядає Катар як одного з ключових партнерів у регіоні Затоки та Арабському світі в цілому. Зараз країни збільшують обсяги економічної співпраці та розширюють взаємодію у сферах спільних інтересів. Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю катарським ЗМІ.

«Приклад цього – постійне зростання обсягів двосторонньої торгівлі, запровадження прямого авіасполучення між нашими столицями та впровадження безвізового режиму поїздок для громадян обох країн», – розповів Зеленський.

За його словами, сьогодні країни планують підписати цілий пакет двосторонніх документів про поглиблення співпраці у правовій та безпековій сферах, у галузі продовольчої безпеки, енергетики, молоді та спорту, охорони здоров’я. Також заплановане підписання документів щодо взаємного визнання свідоцтв моряка та посвідчень водія та низки комерційно-інвестиційних домовленостей..

Зеленський наголосив, що Україна відкрита до залучення іноземних інвестицій та зацікавлена в розширенні авіасполучення з Катаром. На думку президента, це допоможе створити належні умови для розвитку співпраці в туристичній сфері. Він додав, що українські компанії можуть допомогти в реалізації у Катарі різних інфраструктурних проєктів до Чемпіонату світу з футболу 2022.

Раніше повідомлялося, що за результатами 2020 року двосторонній товарообіг між Україною й Катаром становив майже $150 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло