Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Credit Suisse скорочує дивіденди через скандал з хедж-фондом Archegos

Credit Suisse скорочує дивіденди через скандал з хедж-фондом Archegos

Гендиректору інвестиційного банку і директору з ризиків довелось піти у відставку

Credit Suisse скорочує дивіденди через скандал з хедж-фондом Archegos
фото www.flickr.com/photos/eflon/15528828288

Один з найбільших швейцарських фінансових конгломератів Credit Suisse оголосив про звільнення  кількох високопоставлених співробітників і запропонував скоротити дивіденди на тлі важких збитків внаслідок краху хедж-фонду Archegos Capital.

«Зокрема, після важливої ​​справи з хеджевими фондами в США, рада директорів вносить поправки у свою пропозицію про розподіл дивідендів і відкликає свої пропозиції про винагороду членам виконавчої ради», – цитує CNBC звіт швейцарського кредитора.

У банку заявили, що гендиректор інвестиційного банку Браян Чин і директор з ризиків і комплаєнс Лара Уорнер негайно підуть зі своїх посад.

Нагадаємо: минулого тижня Credit Suisse повідомив, що очікує серйозних збитків у зв'язку з крахом американського хедж-фонду Archegos Capital. Банк був змушений скинути значну частину акцій, щоб розірвати зв'язки з проблемним сімейним офісом, і тепер очікує, що в першому кварталі збиток до оподаткування складе близько 900 млн швейцарських франків ($960,4 млн).

«Сюди входить штраф в розмірі 4,4 млрд швейцарських франків у зв'язку з невиконанням хедж-фондом в США своїх маржинальних зобов'язань», – додали в Credit Suisse.

Після краху Archegos S&P знизило прогноз по Credit Suisse зі «стабільного» до «негативного».

Як повідомлялось, на початку березня про банкрутство оголосила фінансова компанія Greensill Capital, в кредитуванні якої Credit Suisse брав активну участь. Вона не змогла повернути банку $140 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті